Hakkımızda Doktorlar Makaleler Videolar İletişim Giriş
tr en fa
Doktorlar İçin
1 Türkiye ve Avrupada ki Hasta Kitlesiyle Tanışın Artık muayenehanede oturup hasta beklemeye gerek yok. Dijital ortamda "Evimdeki Doktor" aracılığıyla hızlı ve kolay şekilde sizi hastalarla buluşturacağız.
2 Dijital Platformlarda Hastaları Bilgilendirin "Evimdeki Doktor" ayrıca bir sosyal sorumluluk hareketi ve aktivitesidir. Halkımız için sağlam bir bilgi kaynağı olmayı hedefliyoruz ve sağlık kültürüne katkı sağlıyoruz.
3 Herkes Sizin Bilginizi Görsün Eklediğiniz makaleler ve videolar ayrıca dijital hastalarınızın sizin için yaptığı yorumlar sayesinde herkes sizi daha rahat görecek ve bilginizin farkına varacak.
4 Dünyaya Açılmanın Zamanı Geldi Bu platform sayesinde dünyanın her yerinden iletişime geçen hastalar ile görüşme ve tanışma şansınız olacak. Bir nevi doğrudan sağlık dünyasına girmiş olacaksınız.
5 Kendimi Nasıl Tanıtırım Derdi Yok Sağlık bakanlığının mevzuatına uyarak, etik bir şekilde profesyonel tanıtım çalışmalarınızı ve dijital pazarlama işlemlerinizi biz sizin için yapacağız.
6 Görüşme Ücretiniz Hesabınızda Hastalarınız ile yaptığınız görüşmeler sonrası görüşme ücretiniz hesabınıza aktarılır.
7 Ek Maliyetlerden Kurtulun Muayenehane açmak istiyorsunuz ama çeşitli maliyetler gözünüzü korkutuyor olabilir. Evimdeki doktor sizi bu maliyetlerden kurtararak hemen hastalarınızla buluşturma imkanı sunuyor.
8 Bilginizden Herkes Yararlansın Paylaştığınız makaleler ve videolar profilinizde ki profesyonel bilgilerle birlikte, hastaların sizi tanımalarına doğru ve güvenilir bir kaynak olacak.
9 Kendi Becerinizle Hasta Kazanın Herhangi bir reklama gerek kalmadan kendi bilginiz ve becerinizle hasta kazanın.
Diploma gibi gerekli belgeleri yükleyiniz.
Evimdeki Doktor, SAFA danışmanlık ve sağlık hizmetleri şirketi bünyesinde. © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.