Hakkımızda Doktorlar Makaleler Videolar İletişim Giriş
tr en fa
Hakkımızda

 

Hakkımızda

 

Bir çok kronik hasta veya ağır hastalığı olan kişi, büyük şehirlerdeki nitelikli doktorlardan yararlanmak için büyük şehirlere gelmek zorunda kalıyor. Kimisi ameliyat adayı, kimisi kronik bir hastalıkla uğraşıyor ve kimisi kendi özel durumuyla ilgili ikinci bir doktorun görüşünü almak istiyor. Çoğu yerden İstanbul gibi bir şehre gelmek, hastayı taşımak, doğru doktoru bulmak ve bir kaç gün otelde ikamet etmek, hepimiz için zor ve masraflı ola bilir. Öte yandan çoğu zaman gelmeye hiç gerek yok, uzaktan da güvenilir bilgiye sahip olabiliriz.

İşte biz bunun için buradayız, doğru ve güvenilir doktorları bulup, onlarla sizin arasında sağlam bir bağlantı kuruyoruz. Amerikan partnerimiz (Global Access Telehealth) ile birlikte son teknoloji Tele-medicine yontemleri kullanarak, sevgili hastalarımıza sunuyoruz.  Hastalar; uzman, doçent ve profesör doktorlardan istediği konu hakkında görüntülü görüşme yapıyor veya yazılı olarak danışıyor ve en fazla 24 saat içinde uygun yanıtı almış oluyor. Özellikle bazı epidemi durumlarda, hastalık diğerlerine bulaşmıyor ve gereksiz trafik yükü azalıyor.

Artık herkesin evinde bir uzman doktor olma hayalı, Evimdeki Doktorla hayat buluyor.

 

Vizyonumuz

 

Birinci sınıf sağlık hizmetlerini herkes için, her yerde ve her zaman sunmak

 

Misyonumuz

 

Kaliteli sağlık hizmetlerini bütün hastalar için, dünyanın her bir köşesinde, modern Tele-medicine teknolojisi yardımıyla, sunuyoruz

İLETİŞİM
Evimdeki Doktor, SAFA danışmanlık ve sağlık hizmetleri şirketi bünyesinde. © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.